Medewerkers

Jan Matthys

Coördinator

jan@wijkcentrumdekring.be

 

 

 

Joke Vermeersch

Sociale kruidenier ’t Wijkske, Kokkerello’s

joke@wijkcentrumdekring.be

 

 

 

 

Kirsten Goethals

Scholenspel, Brugfiguur, Vakantieklassen

kirsten@wijkcentrumdekring.be

 

 

Lien De Bruycker

Vrijetijdspunt Wegwijzer, Budgetinzicht, Leren fietsen voor volwassenen, Sportclub Boezjeern

lien@wijkcentrumdekring.be

 

 

 

 

Melisa Vandenabeele

Babybazaar, Speelbazaar, Huis van het Kind

melisa@wijkcentrumdekring.be

 

 

 

Sabrina Wante

Onthaal, Cafetaria en Bingo

secretariaat@wijkcentrumdekring.be

 

 

 

Tine Mestdagh

Jongerenwerker, Koken met taal

tine@wijkcentrumdekring.be

 

 

 

Nancy Geirnaert

Sportclub Boezjeern, Volkstuin, De Garde,  Buiten de Kunst, Het Gezelschap

nancy@wijkcentrumdekring.be

 

 

 

Anne Debruyne

Onthaal

anne@wijkcentrumdekring.be

 

 

 

Jörg Bastien

Het Gezelschap, Kwartiermaken, Bingo, Babbelcafé, Work in Progress

jörg@wijkcentrumdekring.be

 

 

 

 

Tine Pelleriaux

Herstelacademie, Werkgroep ervaringsdelen, Kwartiermaken, Babbelcafé, Work in Progress

herstelacademie.eeklo@wijkcentrumdekring.be

 

 

 

 

 

Hysni Isa

Poetsman