Medewerkers

Jan Matthys

Coördinator

jan@wijkcentrumdekring.be

 

 

 

Joke Vermeersch

Sociale kruidenier ’t Wijkske, Kokkerello’s

joke@wijkcentrumdekring.be

 

 

 

 

Kirsten Goethals

Scholenspel, brugfiguur, vakantieklassen

kirsten@wijkcentrumdekring.be

 

 

 

Lien De Bruycker

Vrijetijdspunt Wegwijzer, Budgetinzicht, Sportclub Boezjeern

lien@wijkcentrumdekring.be

 

 

 

Melisa Vandenabeele

Babybazaar, Opgroeibabbels, Speelbazaar, Huis van het Kind, Ouders voor ouders

melisa@wijkcentrumdekring.be

 

 

 

Sabrina Wante

Onthaal

secretariaat@wijkcentrumdekring.be

 

 

 

Tine Mestdagh

Jongerenwerker, Koken met taal

tine@wijkcentrumdekring.be

 

 

 

Nancy Geirnaert

Sportclub Boezjeern

nancy@wijkcentrumdekring.be

 

 

 

Anne Debruyne

De Garde, Het Gezelschap, Buiten de kunst

anne@wijkcentrumdekring.be

 

 

 

Jörg Bastien

Het Gezelschap, Kwartiermaken, Bingo

jörg@wijkcentrumdekring.be

 

 

 

Saba Rashidian Dezfooli

Cafetaria

 

 

 

 

Irfan Momand

Sociale Kruidenier

 

 

 

Isa Hysni

Poetsman