Medewerkers

Jan Matthys

Coördinator

jan@wijkcentrumdekring.be

0472/35 45 76

 

Kirsten Goethals

Scholenspel, Brugfiguur, Vakantieklassen

kirsten@wijkcentrumdekring.be

0483/53 67 40

 

 

 

Melisa Vandenabeele

Babybazaar, Speelbazaar, Huis van het Kind

melisa@wijkcentrumdekring.be

0467/07 74 63

 

Dillian Caus

Onthaal

secretariaat@wijkcentrumdekring.be

09/378 61 69

 

Tine Mestdagh

Actief met taal

tine@wijkcentrumdekring.be

0472/74 09 22

 

Jörg Bastien

Kwartiermaken, Gespreksnamiddag, Open Forum, Poëzie & kwetsbaarheid

jörg@wijkcentrumdekring.be

0465/07 65 63

 

 

Nancy Geirnaert

Sportclub Boezjeern, Volkstuin, De Garde,  Buiten de Kunst, Super(s)tof, De Verademing

nancy@wijkcentrumdekring.be

0468/16 62 73

 

Lien De Bruycker

Herstelacademie, Sportclub Boezjeern

lien@wijkcentrumdekring.be

0468/06 60 35

 

 

Camille Lievens

Herstelacademie

camille@wijkcentrumdekring.be

 

 

Stijn Van Herck

Sociale kruidenier ‘t Wijkske

stijn@wijkcentrumdekring.be

0465/07 16 03

 

Mart Vandeweyer

Projectmedewerker vrije tijd, Rap op Stap Kantoor, Smartphone

mart@wijkcentrumdekring.be

0465/00 60 92

 

Marjolijn Van Erdeghem

Jongerenwerker, Hit the City

marjolijn@wijkcentrumdekring.be

0490/49 98 73

 

Hysni Isa

Poetsman